Petra Palazzo Vodičková 

Katka, mi pomohla s kontrolou textu pro můj projekt a musím říct, že její práce byla úžasná. Byla nejen rychlá a pečlivá, ale také vždy k dispozici, abychom společně dosáhly nejlepšího výsledku. Moc si cením jejího přístupu a doporučuji ji každému, kdo hledá profesionální editaci s důrazem na kvalitu a efektivitu.

Petra Palazzo Vodičková, 10 LIFE SKILLS

Iva Svatoňová

S Katkou jsem spolupracovala na své první knížce Obrázky ve výuce jazyků. Oceňovala jsem zejména její zkušenosti a velmi komplexní přístup. V rámci jazykové korektury se věnovala nejen překlepům a gramatickým chybám, ale také větné skladbě i stylistice, neunikly jí ani typografické chyby a obsahové nesrovnalosti, kterým se někdy autor zejména v delších textech neubrání. Mnohokrát mě překvapilo, na co všechno se musí dávat pozor, aby knížka vypadala dobře a profesionálně. Mám velkou radost, že i ta moje právě díky Katce dobře a profesionálně vypadá.

Iva Svatoňová, obrazkyvevyuce.cz

 

Patrik Madle

S Kateřinou jsem spolupracoval na své druhé knize. Kateřina zastřešovala veškeré jazykové korektury. Spolupráce byla velmi svěží a přínosná. Kateřina přicházela i s řadou nápadů na úpravu textu. Zároveň velice oceňuji, že nad rámec jazykových korektur zastala hned v několika případech i práci redaktorky.

Těším se na další spolupráci! 

Patrik Madle, Dominik lže! | Albatrosmedia.cz

 

Lucie Volfová

Katka je nesmírně srdečný a precizní člověk na svém místě!
Naše spolupráce nebyla jen o korekturách a tiskové přípravě knihy Jak vytvořit domov elegantně a udržitelně, ale připravovala i texty pro můj nový web.
Jelikož jsem s její prací a přístupem nesmírně spokojená, je součástí veškerých korektur mých tematických článků, rozhovorů apod. Dokonce mě a moji práci zná natolik, že je schopna podle mého zadání vytvořit smysluplný článek.

Lucie Volfová, art.lucievolfova.cz